podróbki rolex stał się udziałem w rynku jednego ze znanych zegarków marki. Firma

Powiedz nam
co lubisz w kuchni.

SŁUCHAMY
OD 1995
ROKU

WŁAŚNIE TO LUBIĘ W KUCHNI!

By w nowym wnętrzu klient wypowiedział te słowa, trzeba spełnić jego wszystkie oczekiwania jakościowe i wizualne. Od ponad 20 lat wsłuchujemy się w potrzeby każdego, kto zamawia u nas wymarzoną, nową kuchnię. W ZAJC KUCHNIE lubimy:

01

LOKALNE RZEMIOSŁO

Unique Handmade Furniture. Istotą prawdziwego luksusu są detale. A ich doskonały wygląd zapewnić może jedynie precyzyjne ręczne wykonanie. Dlatego wiele elementów mebli ZAJC wytwarzają doświadczeni rzemieślnicy.

02

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wiemy, że przychodzisz do nas, by znaleźć to, co lubisz w kuchni, to "coś", czego nie oferują masowi producenci. Tutaj każde kuchenne wnętrze widzimy jak indywidualny mikrokosmos, którego charakter kreuje sam gospodarz. Dlatego zapewniamy Tobie niepowtarzalność zestawów meblowych i elastyczność wymiarową. Wszystko zobaczysz w zakładce "oferta".

ZOBACZ KUCHNIE

03

PROFESJONALIZM

Od momentu, gdy wchodzisz na naszą stronę internetową, maksymalnie wykorzystujemy czas, by wnikliwie poznać Twoje preferencje. To fundamentalny etap naszej dalszej pracy. Lubimy rozmawiać, zawsze przeprowadzamy konsultacje i wywiad, ponieważ pragniemy oferować Tobie najbardziej trafne rozwiązania zarówno w meblach jak i w wyposażeniu AGD. Projekt każdej tworzonej u nas kuchni jest konsultowany z niezależnym specjalistą w celu wyeliminowania błędów projektowych.

ZOBACZ KUCHNIE

04

SZCZEROŚĆ I TERMINOWOŚĆ

W komunikacji cenimy szczerość i otwartość, nie dążymy do sfinalizowania umowy za wszelką cenę - to Ty musisz być zadowolony. Szanujemy Twój czas i szybko udzielamy odpowiedzi na pytania, również te techniczne związane z instalacjami. Wybierając ZAJC KUCHNIE odkryjesz polskie rzemiosło i polski design na tak oczekiwanym wysokim poziomie.

 

 

 

                                                                                         fot. Rafał Lipski, Rafał Owczarski, Norbert Banaszyk